• Example text
  • Example text2
HE
0
אין מושלם, אבל אנחנו שלמים פה, זו התמצית של התחושה שלי מאז שעברנו, כמובן שיש חסרונות אבל מבחינתי היתרונות מתעלים עליהם.

תחילה כשעברנו לפה הרגשתי שעשינו רילוקיישן, לא הכרתי כלום בסביבה - לא ידעתי מה קורה בלילה או בסופ"ש כשצריך טיפול רפואי ח"ו (בסגנון טרם), מאיפה מביאים עיתון לשבת (איתי אוהב), איפה הספריה העירונית, מתי המזכירות של המושב נפתחת ומה תפקידה בכוח, מאיפה ההסעות לבית הספר יוצאות, היכן נמצא הסופר הגדול (חוץ מהמכולת שבמושב), מאיפה משיגים חומרי בנייה כמו ברגים וכדומה והכי חשוב האם יש פה בכלל משתלה, היו לנו המון שאלות וממש מעט ידע.

בשבוע שהגענו הגיעו אליינו שכנים לברך אותנו לשלום עם עוגות טעימות ונתנו לנו תחושה מאוד נעימה, עזרו לנו להקלט במושב וענו לנו על מלא שאלות.
וכך, עם הזמן שעבר ידענו כל מה שצריך לדעת, הכרנו את הקהילה המקסימה ואת האזור המיוחד והרגשנו בבית, לא רק פיזית אלא ממש כתחושת שייכות.

במהות שלי אני נוודת, אני אוהבת לעבור ממקום למקום והתחלות חדשות מאוד מרגשות ומעניינות אותי, למרות זאת ובאופן טבעי יש גם חששות שדברים לא יהיו כמצופה, שלילדים יהיה קשה, שאיתי לא יהנה בעבודה החדשה, שלי יהיה קושי לנהל את העסק תכשיטים שלי ממקום רחוק ולא נגיש, שלא נמצא פה חברים, שהנסיעות יתישו אותנו ועוד המון מחשבות לכאן ולכאן.
רוב החששות שלנו התבדו (מלבד הנסיעות), כשמגיעים כמשפחה מאוחדת לדעתי אפשר לפתור הכל ודווקא האתגר החדש גרם לנו להתאחד אף יותר, כל אחד מאיתנו סייע במה שהוא יכול ואת ההתנהלות הזו אני לוקחת איתי הלאה כשנגשים עוד חלום ונצא יחד לנדוד בעולם.

כדי להכיר טוב יותר את הסביבה פתחתי גוגל מפות והתחלתי ללמוד את השטח, הכרתי מסלולים, למדתי על שינויי העונות כאן מבחינת החקלאות ובעלי החיים שנודדים באזור, הכרתי נופים חדשים ומטריפים שלעולם לא הייתי מכירה אם לא הייתי עוברת לפה, למדתי לפתח עצמאות ולצאת לטיולים לבד, להתמודד עם בעיות שצצות, לנווט בכוחות עצמי ולא להלחץ גם כשאני הולכת לאיבוד, תמיד אני יכולה להרים טלפון. המגורים פה לימדו אותי לצאת מאזור הנוחות שלי.

בקיץ חם פה מאוד, הלחות יחסית נמוכה לעומת אשדוד אבל בשנים האחרונות יש תחושה שהלחות התגברה, או שזה רק נדמה לי. אני מאוד אוהבת את המדבר אבל קצת קשה לי עם החום לכן אני יוצאת לטיול /צילומים בסביבה מוקדם בבוקר או אחר הצהריים.
בחורף יורד פה מעט מאוד גשם, קורה לי שאבא שלי אומר לי שאצלהם בעיר יש מבול כבר כמה שעות בזמן שאני יושבת בשמש בגינה, מרגישה כמו בארץ אחרת.
האביב זו העונה שאני הכי אוהבת פה, הכל פורח, השדות החקלאיים בשיא, חסידות ועופות נוספים נודדים, מזג האויר נעים ואפשר לטייל בכיף.
מכיון שהגענו בחופש הגדול לילדים היה קצת קשה, הם לא הכירו אף אחד ובהתחלה היו מעט בודדים אך עם הזמן שעבר הם רכשו חברים והכירו ילדים 

לקח מעט זמן עד שהתאקלמנו לחלוטין, עד שהילדים מצאו את השייכות שלהם בחברה, אני בעסק תכשיטים שלי ואיתי בעבודה שלו.
לרחק היה פקטור  
x

#{title}

#{text}

#{price}